Joomla Destek Forumları

Joomla ile ilgileniyorsanız burada Joomla! ile ilgili yardım alabileceğiniz bir çok yer var.

Birçok yerde yardım simgesini [image] göreceksiniz. Seçenekler ve özellikler hakkında bilgileri ekranınızda görmek için buna tıklayabilirsiniz.

CMSTÜRK.NET

"CMSTURK.NET, Türkiye'nin birarada bulunabilen en aktif ve eğitsel kadrosuyla, açık kaynak kod yazılımlar ve internet teknolojileri üzerinde destek veriyor. Web yönetmenleri için Türkiye ve Türk Cumhuriyetlerinde tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen CMSTURK.NET, üyeler dışında ziyaretçilere de açık yapısıyla, paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor." yukarıdaki ifade forumdan alınmıştır. Başka söze gerek kalmıyor.

Tüm joomla sürümleri ve türkçe dil dosyalarını kolaylıkla bulabilr, indirebilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçerik Yönetim Sistemlerinin modül ve bileşenlerinin kurulumlarını, türkçe dil dosyalarını forumun ilgili alanlarından indirebilir ve sisteminize entegre edebilirsiniz. Özgür Yazılım konusunda Türkiye'nin en ileri düzeyde kişileri ile tanışmak ve onlarla çalışmak keyfi ve rahatlığı içerisinde web sitelerinize çözümler üretebilirsiniz.

Joomla, Wordpres, Drupal gibi içerik yönetim sistemleri ile ilgileniyorsanız tüm problemlerinize gerçek çözümleri bulabilirsiniz. Forum üyelerine tücretsiz hizmet vermektedir.

CMSTURK.NET forumlarında e-ticaret sistemlerinden prestashop, ecommerce, opencart, zencart ile ilgili tüm bilmedikleriniz öğrenip kendinizi geliştirebilirsiniz.

CMSTURK.NET forum alanına gitmek için tıklayınız

CMSTURK.NET foruma şimdi üye olmak için tıklayınız

R10.NET

Türkiye'nin en kaliteli forumlarından biri R10.Net| Google Fan Webmaster Forum dur. Webmasterlerin ve bilişim üzerine ilgili ve meraklıların bütün sorularına uzmanlardan cevap bulduğu bir forumdur.

Üyelik üzerine çalışan sistem üye olmayanlarında hizmetindedir. Sistem üyelerden birisinin size davetiye gönderip bir anlamda size kefil olması üzerine kuruludur. Şayet bunları karşılayamam derseniz üye olmadanda ziyaretçi olarak faydalanabilirsiniz. Forumda webmaster için ilgili alanlar kategorilere ayrılarak ziyaritçelirin kolaylıkla aradıkları sorulara cevap bulması sağlanmıştır.

R10.Net| Google Fan Webmaster Forum a ulaşmak için tıklayınız...

R10.Net| Google Fan Webmaster Forum a ÜYE olmak için tıklayınız...

SMFMOD.COM

SMFMOD.COM, SMF forum alanında ülkemizdeki en etkili forumudur diyebiliriz. Türkçe dil dosyalarını kolaylıkla bulabilr, tüm sürümlere ait modları indirebilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçerik Yönetim Sistemlerinin modül ve bileşenlerinin kurulumlarını, türkçe dil dosyalarını forumun ilgili alanlarından indirebilir ve sisteminize entegre edebilirsiniz. SMF denilince SMFMOD.COM 'un uzman ekibi ile çalışmak keyfi ve rahatlığı akla gelmelidir. içerisinde web sitelerinize çözümler üretibilirsiniz.

SmfMod.Com forumlarında SMF için SimplePortal ile ilgili tüm bilmedikleriniz öğrenip destek alabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

SMFMOD.COM forum alanına gitmek için tıklayınız

SMFMOD.Com foruma şimdi üye olmak için tıklayınız

SDN | ShiftDelete.Net

ShiftDelete.Net teknoloji ve internet haberlerinin yayınlandığı ve kullanıcılarına çözümler üreten türkiyenin en iyi forumlarından biridir diyebiliriz. Forumda yazılımdan donanıma, güvenlikten mobil çözümlemelere kadar her alanda müthiş bir hizmeti bulunmakta. Zaten bu hizmetini de alexa değerleri ile göstermektedir.

Forum vbulletin üzerine kurulu olarak çalışmaktadır.

ShiftDelete.Net forum alanına gitmek için tıkla

Mozilla Firefox 4.0 indir İnternet Explorer 8.0 indir operayı indirmek için tıkla İnternet Explorer 9.0 indir bing internet tarayıcısını indirmek için tıkla google Chrome indirmek için tıkla

En Son Kullanıcılar

  • hahed65
  • yasinakbiyik
  • akademig
  • stayger
  • keciorennakl