Şu anda dünya ülkelerinde zaman

Size çok ilginç bir site daha sunuyorum. Dünyada şu anda nerede sabah nerede akşam diye merak ediyorsanız buyrun...

Dünyada zaman olarak tıkladığınız andaki ülke saatlerini anında görebiliyorsunuz. İlginç olan ise haritada tıklayarak kıtalar veya ülkelerde özelleştirme yapabiliyorsunuz. Detayları görebiliyorsunuz. Merak ediyorsanız bir gözatın, lütfen buyrun...

Web Site Arşivi ailesi olarak sizlerle paylaşmak istedik.

Saniye saniye dünya nüfusu

İşte çok ilginç bir site daha. Dünya nüfusunu saniye olarak gösteriyor. Kayıt nasıl yapılıyor bilmiyoruz. Ama nüfus rakamları ve ortaya koyduğu biçimi ile bize çok ilginç geldi. Sizlerle paylaşmak istedik. Saniye Saniye dünya nüfusunu ağrenmek istiyorsan tıkla

TavsiyeEdiyorum.Com

Beğendiğin bir meslek sahibini tavsiye ederek onun onurlu ve dürüst kişiliğinden insanların faydalanmasını sağlayabilirsin. TavsiyeEdiyorum.Com bu amaçla kurulmuş bir site.

Bir tacir, bir meslek kuruluşu, bir öğretmen veya bir avukat ile işin oldu, mesleki başarısından mutlu oldun tavsiye edebilirsin.

Siz de beğendiğiniz arkadaşınızı şimdi tavsiye edebilirsiniz. Oldukça başarılı bir çalışma. Emeği geçen herkese teşekkürler...

İsmiDidikle.Com

Bize en ilginç gelen site İsminiDidikle.Com. İsmini yazıyorsun ve tıklıyorsun. İsmin dünyada kaçıncı, Türkiye'de kaçıncı hemen öğreniyorsun. Üstelik isminin yabancı dillerdeki karşılğını da öğrenmiş oluyorsun. Tabiki bir tahmini sistem. Ama çok ilginç.

Sizde deneyin. Çok keyif alacağınızı umut ediyoruz.

Senin ismin Türkiye'de ve dünyada kaçıncı sırada tıkla öğren

Sitenin bir ilginç yanı ise ismini hem görme hemde işitme özürlüler için yazılışını da öğrenmiş oluyorsun. Çok ilginç değil mi?

Yüzünüz hangi ünlü kişinin yüzüne benziyor?

MyHeritage.Com'dan güzel bir hizmet! En doğru eşleşmeyi elde etmek için büyük, ön cepheden ve karşıdan görünen bir fotoğraf yükleyin.Daha sonra hangi ünlülerin bir kereden daha fazla görüntülendiğini görmek üzere başka fotoğraflar deneyin. Bu ünlüler sizin ikiziniz!

Tıkla fotoğrafını yükle hangi ünlüye benzediğini bul. Şimdi tıkla.

MyHeritage.Com aslında bir soyağacı sitesi. Size ücretsiz ve ücretli olarak soyağacınızı girmenizi ve fotoğraflarıyla paylaşmanızı sağlayan bir sistem. Ayrıca bir sosyal ağ hizmetini de görüyor.

Mozilla Firefox 4.0 indir İnternet Explorer 8.0 indir operayı indirmek için tıkla İnternet Explorer 9.0 indir bing internet tarayıcısını indirmek için tıkla google Chrome indirmek için tıkla

En Son Kullanıcılar

  • hahed65
  • yasinakbiyik
  • akademig
  • stayger
  • keciorennakl