Florya Bosch Servisi Arıyorsanız

florya bosh servisi

Florya'da oturduğum süre boyunca hiç tamirci, servis falan çağırmamıştım, evimde kullandığım beyaz eşyalarım için. Kimi cihazlarım Bosch kimi eşyalarım Vestel veya başka marka. Şu da var ki en dayanıklısı da Bosch marka eşyalarımdı. Bu da bir gerçek.

Ama ne olduysa geçen gün elektriklerin gidip gelmesinden dolayı galiba voltajla ilgili sorunlardan dolayı makinelerimin çoğu ya arızalandı ya da acayip sesler çıkarmaya başladı.

En çok kullandığım cihazlar Bosch olduğu için önce onları yaptırmak istedim. Servis aradım önce bizim buralarda ama çok iyi değil diye düşündüm. Sonra internette aradım ve karşıma makinelerimi yaptırdığım servis çıktı. Adresi şu şekilde.

http://www.boschservisi.com.tr/florya-bosch-servisi.php

Bu siteye girdim ve telefonları aradım. Akşam geç bir vakitti ama karşıma yine de birisi çıktı. Hemen bilgilerimi aldılar ve yarın sabah tam tamına 9'da yani söyledikleri saatte geldiler.

Evdeki bozulan Bosch ile alakalı hatta aramızda kaldın diğer marka eşyaları tamir ettiler. Arı gibi hiç durmadılar ve bana devamlı bilgi verdiler. Yanlarındaki stajyer olduğunu tahmin ettiğim genç arkadaş bile nerede ne yapmasını gerektiğini bilen birisiydi. Akşam olduğunda artık makineler tıkır tıkır çalışıyordu.

Aradan 2-3 gün geçtikten sonra aynı servisten bana telefon geldi. Buzdolabının bir parçasının daha yenilenmesi gerekiyormuş. Yoksa bir süre sonra buzdolabı aşırı ses çıkarmaya başlayabilirmiş. Ben açıkçası pek karar veremedim ama ücret almayacaklarını söylediklerinde kabul ettim. Ücret yerine arkadaşlara bahşiş verdim, ödeşmiş olduk.

Ben gerçekten memnun kaldım arkadaşların servisinden. Eğer Florya'da Bosch servisi arıyorsanız hiç çekinmeden yukarıda verdiğim adresten bilgi alabilirsiniz. Ayrıca sitede telefon numaralarıda var, şu şekilde : 444 31 36

Teşekkür ediyorum emeği geçen herkese.

Mozilla Firefox 4.0 indir İnternet Explorer 8.0 indir operayı indirmek için tıkla İnternet Explorer 9.0 indir bing internet tarayıcısını indirmek için tıkla google Chrome indirmek için tıkla

En Son Kullanıcılar

  • hahed65
  • yasinakbiyik
  • akademig
  • stayger
  • keciorennakl