Ankara Pimapen Tamiri

ankara pimapen Tamiri

Pimapen Tamiri Ankara, Alüminyum ve PVC sistemleri imalat, bakım ve tamir üzerine Ankara'da yapılanmış kurumsal bir firmadır. PCV malzeme üzerinde ihtisas sahibi olan firmamız PVC pencere imalatı ve tamiri yapan imalatçı firmadır. Firmamız sürekli gelişen, büyüyen ve yeniliklerle sürekli ilerleyen Alüminyum ve pvc sektörünü her zaman yakından takip edip uygulamalar yapmaktadır. PVC Pencere sektöründe hizmet veren fabrikalar, üretici bayiler ve ustalardan oluşan her türlü eksiklikleri ve sıkıntıları bilerek çözüm üretmiş, müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir.

Ankara Pimapen Tamiri, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek tecrübesini geliştiren ve %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışan bir ekiple hizmet vermektedir. pimapentamirankara.com web sitesi aracılığıyla bugün başta Ankara olmak üzere, Ankara'nın tüm ilçelerinde binlerce memnun müşteriye ulaşmıştır.

Ankara'nın her semtine hizmet verecek şekilde yapılandırılmış firmamız kamu kurumları, fabrikalar, iş yerleri ev ve ofisler için yerinde tespit ederek uygulama tespitlerini belirledikten sonra en iyi çözüm seçeneklerini sizlere sunan ve neticeye en iyi malzeme ve titiz işçilikle ulaşan bir misyon ile hizmet vermektedir.

Ankara ve ilçelerinde geniş servis ağıyla, müşterilerine montaj tamir bakım ve onarım hizmeti vermiş firmamız, bu meslekte etik değerlere sadık kalarak en iyi olmayı hedeflemektedir.

Pimapen Tamiri Ankara hangi alanlarda hizmet vermektedir.

 • PVC Pencere imalatı ve tamiri
 • Her Model Sineklik imalatı
 • Her model küpeşte imalatı
 • Cam Kapı imalatı, montajı ve tamiri
 • Alüminyum kapı imalatı ve tamiri
 • Her modelde kepenk imalatı ve tamiri
 • Her yapıya uygun panjur imalatı ve tamiri

  İmalat, bakım ve onarım hizmeti verdiğimiz hizmet alanlarımızda bize telefon veya e-mail yoluyla ulaşabilir, ücretsiz keşif ve fiyatlandırma talep edebilirsiniz.

  Adres: Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde (Köyiçi) No: 157/D Çankaya - Ankara 06810

  Tel: 0312 255 08 55

  Cep: 0532 765 74 59

 • Firma Web Sitesi: https://pimapentamirankara.com/
  Firma Telefonu: 0312 255 08 55
  Mozilla Firefox 4.0 indir İnternet Explorer 8.0 indir operayı indirmek için tıkla İnternet Explorer 9.0 indir bing internet tarayıcısını indirmek için tıkla google Chrome indirmek için tıkla