Bahçelievler Otomatik Kapı Tamiri

Ülkemizde işyerleri ve ofislerde kapılar kullanım kolaylığı nedeniyle otomatik kapılara yerini bırakıyor. Bankalarla başlayan bu süreç AVM lere oradan da ofis ve işyerlerinde otomatik kapılar hızla yaygınlaşıyor. Öyleki hayatımızın her alanında kapılar yanakayar bir özellik kazanmış durumda.

Otomatik Kapı Tamir Ustası, Bahçelievler Mahmutbey'den İstanbulun tüm ilçelerine otomatik kapı tamir hizmeti vermektedir. Otomatik kapılar, kepenkler; işyeri, mağaza, AVM, garaj, site ve otopark ana girişi gibi geniş bir uygulama alanına sahiptir. İstanbul gibi metropol bir şehirde kötü niyet ve düşüncelerin tehdidi altında olan işletmelerinizin veya özel mülklerinizin güvenliği için kaliteli, şık ve modern bir çözümdür.

Otomatik kepenk, kapalı iken sağladığı güvenlik ve caydırıcılık ile işletme sahipleri için vazgeçilmez bir önem taşımaktadır. Sağlam ve dayanıklı profillerle üretilen otomatik kepenk sistemleri sayesinde; iş yerinizden uzaktayken dahi uykunuz kaçmadan, içiniz rahat bir şekilde ertesi güne hazırlanın. Ayrıca pencereli otomatik kepenk modellerini tercih ederek vitrininizin daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Otomatik Kepenk sistemlerinde, sıklıkla rastlanan arızalardan biride kepenk motoru arızasıdır. Genellikle otomatik kepenk askılığı kopmalarına, otomatik kepenk sisteminin ağırlığına ve hızlı inmesine bağlı olarak motor tamamen arızalanarak kullanılmaz hale gelmektedir. Kepenk motorları sistemin en önemli parçasıdır. Genellikle bu sistem içerisinde bulunan yay taşı, içinde bulunan çelik kepenk yayları bu sistemin belli bir dengede çalışmasını sağlamaktadır. Bu yayların arızalanması sonucu sistem tamamen durmaktadır. Tamir işlemi bitene kadar otomatik motorlu kepenk manuel olarak açılıp, kapanmaktadır. Otomatik Kepenk Tamiri olarak İstanbul genelinde hizmet vermekte olup tüm kepenk tamiri arayışlarınıza çözüm bulacağınız bir firmayız. Sertifikalı teknik bilgiye sahip olmanın yanında tüm kepenk sistemlerinin marka bazında yedek parçalarımız mevcuttur.

Otomatik Kapı Tamiri

Mozilla Firefox 4.0 indir İnternet Explorer 8.0 indir operayı indirmek için tıkla İnternet Explorer 9.0 indir bing internet tarayıcısını indirmek için tıkla google Chrome indirmek için tıkla

En Son Kullanıcılar

  • hahed65
  • yasinakbiyik
  • akademig
  • stayger
  • keciorennakl