Neticaret farkı ile e-ticaret paketlerine sahip olun

Neticaret 12 yıldır e-ticaret sektöründe ve eticaret yazılımları ile hizmet vermekte olan bir firmadır. E-ticaret sistemleri üzerine projeler üretmekte ve her geçen gün bu projeleri geliştirmektedir. Ar-Ge çalışmaları özgün bir şekilde yapılmakta, eticaret sitelerinin tasarımları kişiye özel hizmetler ile zenginleştirilmektedir.

E-ticaret sektöründe farkını her daim koruyan Neticaret şu 2013 yılı itibari ile 1500'ün üzerinde referansı ile farkını kanıtlamış bir firmadır. 2001 yılında başlayan serüven şu anda 30 kişilik yazılım, tasarım, destek, satış ve seo alanında çalışanları hizmet vermeye devam etmektedir.

E-ticaret konusu ve Eticarette neler yapılması gerektiğine dair uzmanlar tarafından verilen eğitimler ve kurslar ile bu sektörü bütün detayları ile birlikte ilgilenenlere aktarmaktadır. Güvenliğe vermiş olduğu önem ile farkını bir kez daha göstermeyi başaran bir firmadır. Eticaret sistemlerinde Firewall, 128bit SSL şifreleme ve IPS / IDS sistemleri kullanmaktadır.

Eticaret paketleri ayrıcalıklı yazılımara sahiptir. İstenilen bütün ödeme sistemlerinin entegrasyonu en kısa sürede kurulmakta ve sürekli teknik destek ile sorunlara çözümler oluşturmaktadır.

Daha fazla bilgi için Neticaret'in size özel paketlerine göz atın Kurumsal bir firmanın ayrıcalıklarından faydalanın.