Bir dakikada png formatlı logolarınızı svg formatına çevirin

Son dönemlerde yapılan wb sitelerinde kullanılan templatelerde logo kısmında değişikliğe gidilmişti. Bunu sebeplerinden bir tanesi tasarlanılan sitenin birkaç platforma da da hızlı ve görünür olması. Bunun için logo olarak png formatından vazgeçilmiş bunun yerini svg formatında yapılması öngörülmüştü.

png formatında tasarladığınız bir logoyu nasıl yeniden tasarlamadan svg formatına dönüştüreceksiniz. İşte size sıkıntıyı 1 dakikada aşacağınız güzel bir site.

bir çok site denmelerim sonrası en uygununun ve doğru kolay olanı size tavsiye ediyorum.

https://onlineconvertfree.com/tr/ web sitesi ile png formatlı çalışmalarınız kolayca svg formatına çevirebilecksiniz.

En doğrusunu bu site yapıyor arkadaşlar. diğerlerinde aradığınız çözümü bulmanız oldukça zor. Bu makaleyi yazdıktan sonra düzeltmişlerse bilemem. Ama birçoğunu denedim. Dönüştürürken ya biçim, ya boyutları ya da renkleri kaybediyor.

Eğer yeni bir logo tasarlıyacaksanız en güzelini coreldraw yapıyor. coreldraw biliyorsanız yaptığınız logo tasarımı export seçeneği ile yapabilirsiniz.

Joomla Rehber | Joomlacıların Sitesi

Joomla wes site tasarımcılarına eklentiler konusunda görsel dersler sunan bir site. Sitede ücretli ve ücretsiz bileşenler hakkında bilgi verilmekte.

Kullanıcılara özel soru cevap bölümü ile joomla sürümleri hakkında bilgilendirilme yapılmaktadır.

Joomla Rehber | Joomla Webmaster Destek Sitesi'ni ziyaret etmek için tıkla

Twitter ve SEO

Twitter, internet pazarı için istikrarlı bir kaynak olarak kanıtlanmıştır. Inbound linkler kendi web sitenize dışardan gelen tek yönlü linklerdir. Bu linklerden almanın en iyi yolu, başkalarının isteyerek kendi sitelerinde paylaşmalarıdır. Twitterbacklinkleri sağlamak için tasarlanmıştır. Aslında görünüşte Twitter`dan, profilinize listelenen bir backlink almış gibi olursunuz.

Twitter`ın üçüncü büyük sosyal medya sitesi olduğu ve altı milyon kullanıcısı olduğu düşünülürse, herhangi bir pazarlama stratejisinde yayın potansiyelini genişletmesi için Twitter`dan yararlanılması kaçınılmazdır.

Backlinkleri sağlamak için tam anlamıyla değerlendirilmiş neredeyse limitsiz potansiyele sahiptir. Sonucu belirtecek önemde olan, kapsamlı takip kurulumunun zaman alacağıdır. Takip etmeye başlamak için kategorilerden ve gruplardan faydalanmalısınız. Gelişime devam etmek için düzenli olarak “tweet” lemeli ve alakalı bilgileri sağlamalısınız. Zamanla geniş takipçi grupları oluşturmak mümkündür. Kaliteli takipçiler istiyorsanız – ürün ve servislerinizle gerçekten ilgilenen 100 takipçinin olması, rastgele ne yaptığını bilmeyen 1000 takipçinin olmasından daha iyidir. Dikkat çekmek için yaratıcı “tweet” lemeye başlanabilir- bu dikkat sizin sitenize aradığınız linkleri getirecek ve depolayacaktır.

Twitter'e kaydolmak veya giriş yapmak için tıkla

Siteni Google'ye DNS kaydı yaptırarak hızlandır

"Page Speed Service" Google'ın yeni hizmeti. Webmasterlerin ilgisini çekecek bir sistem. Google'nin bu hizmeti belirli sayıdaki webmaster'a sunuluyor.

Google, web sayfalarını inceleyip daha iyi ve hızlı iş görecek hale getiren ve Google sunucularından faydalanmasını sağlayan yeni hizmetini ortaya çıkardı.

Hizmetten faydalanmak isteyen Web yayımcılarının Page Speed Service adındaki hizmete kaydolmaları ve sitelerinin DNS girdisini Google'a yönlendirmeleri gerekiyor. Ardından hizmet sitenin içeriğini ele alarak optimize ediyor ve içeriği son kullanıcılara sağlıyor.

Google'a göre Page Speed Service, siteye aynı şekilde erişim sağlarken yüzde 60 a kadar hız artışı sağlıyor. Hizmetin hızını Web Page Test adresinden test etmeniz mümkün.

Google'ın web sayfalarını hızlandırmaya yönelik birçok aracı bulunuyor. Page Speed Service ile ilgileniyorsanız buradaki Page Speed Service sayfasından kaydolarak hizmetteki yenilikler hakkında bilgilendirilebilirsiniz.

google page speed service home

Siteni BING'e ekle

Bing Arama motoru yani eski adı ile msn arama sitesinin yeni adıdır. Diğer google ve yahoo gibi dünyaca ünlü arama motorlarından olup site veya bloglarınızı bing arama sitesine buradan mutlaka ekleyiniz.

Bing Arama motoruna site eklemek için aşağıdaki linke tıklıyoruz arkadaşlar. Characters: yazan kısma resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriyoruz. Alt kısıma ise site adresimizi örnek: http://www.websitearsivi.com şeklindeki gibi yazarak Submit Url tıklayınız. Sitenizi böylece bing e ekleyerek indekslemesini bekleyeceksiniz.

burayı tıkla siteni bing'e ekle

Mozilla Firefox 4.0 indir İnternet Explorer 8.0 indir operayı indirmek için tıkla İnternet Explorer 9.0 indir bing internet tarayıcısını indirmek için tıkla google Chrome indirmek için tıkla

En Son Kullanıcılar

  • hahed65
  • yasinakbiyik
  • akademig
  • stayger
  • keciorennakl