Atlas Peluş Kumaş | atlaspeluskumas.com

atlas peluş kumaşçılık

Atlas Peluş Kumaşcılık; tekstil, konfeksiyon, mobilya ve çanta imalat sektörüne yönelik peluş kumaş ihtiyacı noktasında sürekli yenilikçi bir anlayışla hizmetini sürdürmektedir. İmalatçı ve üreticilere yönelik ithal ve yerli suni kürk, peluş, welsoft kumaş, süet, laminasyonlu peluş, kapitone, kaşe kumaş, yünlü kaşe kumaş alanlarında geniş ürün yelpazesine sahip çok özel bir firma olmaya devam ediyor.

Atlas Peluş Kumaş ithal ettiği malları yurtdışına ihracat yolu ile pazarlayarak ülkemize hatırı sayılı bir gelir girdisi kazandırır. Yurtdışı referansları arasında en önemli kısmı Gürcistan, Ermenistan, Bulgaristan, Yugoslavya, Moldovya ve Rusya teşkil etmektedir. Ayrıca Asya, Avrupa Arap ve Afrika ülkelerinin bir çoğuna Peluş Kumaş ihracatı yapmaktadır. Peluş kumaş ihtiyaçlarınıza ithalattan imalata uygun fiyata firmamızdan temin edebilirsiniz. Onlarca peluş kumaş çeşitleri ile sektörde lider konumdayız.


Tiyatro Caddesi No:34/A Laleli Beyazıt - İstanbul / Türkiye
Telefon: 0212 638 74 54
Faks: 0212 638 74 53
www.atlaspeluskumas.com
mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.